• Door naar de hoofd inhoud
  • Skip to secondary menu
  • Spring naar de voettekst

Alive & Living

  • Vrije tijd
  • Wonen
  • Gezondheid
  • Fashion & Beauty

Liefde voor boeken

05/12/2016 door Roderick

Harry Potter, Vijftig tinten grijs en de Da Vinci code, allemaal titels van fantastische boeken. Boeken zorgen ervoor dat je voor eventjes uit je eigen wereld verdwijnt en zo in dat van een ander stapt. In het ene boek ga je terug naar de middeleeuwen waar je door heldhaftige vechttechnieken uiteindelijk het leven van je grote liefde kunt redden. In een ander boek duik je in de wereld van tovenaars en monsters, en weer in een ander boek beleef je de klungelige avonturen van een schooljuf.

Boeken zijn overal op voorbereid

De tijd van tegenwoordig heeft ervoor gezorgd dat er boeken zijn voor ieder moment van de dag. Je hebt de pocket versie of de e-reader voor in de trein, in de wachtkamer of op school. De hardcover is voor als je in de avond lekker op de bank zit te lezen en de paperback is voor als je een tijdje wat minder geld hebt, dan kun je toch zo snel mogelijk dat nieuwe boek kopen (voor een redelijke prijs). Door deze ontwikkelingen kan je altijd en overal genieten van je favoriete boek.

Wat moet ik lezen?

Veel mensen herkennen het gevoel wel: je bent klaar met het lezen van een boek en nu voel je je leeg. Het is voorbij, het verhaal gaat niet meer verder, er is geen gevolg. Dat vervelende gevoel kan ook wel een boekkater genoemd worden. Als je eenmaal bijgekomen bent van het einde van je boek is het tijd om een nieuwe te kiezen.

Handige site die je helpt met kiezen

Hier kan ik je wel enigszins mee helpen. Als je iets soortgelijks wil lezen kun je even een kijkje nemen op The Book Seer. Op deze site kun je aangeven wat je hebt gelezen en vervolgens gaat het zoeken naar boeken met een soortgelijk verhaal/genre, ideaal toch? Die urenlange zoektocht naar een nieuw boek is dan niet meer nodig.

Of ouderwets naar een boekenwinkel

Weet je nog steeds niet wat je moet lezen? Je kunt ook even een kijkje nemen in een echte boekenwinkel. In de grote steden in Nederland heb je een hoop grote winkels. Hier staat alles gesorteerd op genre en achternaam van de schrijver. Misschien wat meer werk dan online zoeken, maar hier kun je wel de boeken echt bekijken, aanraken en vasthouden. Het gevoel dat je krijgt als je een prachtige en grote boekenwinkel binnenloopt kan nooit geëvenaard worden op internet.

En als je dan eenmaal weer een boek gevonden hebt, duik je er meteen in. Om vervolgens een paar dagen of weken later weer met een boekkater op de bank te zitten en de zoektocht naar een nieuw boek weer opnieuw begint. Maar gelukkig weet je deze keer hoe je een nieuw boek kunt vinden. Veel leesplezier!

Categorie: Vrije tijd Tags: lezen

Footer

Tags

armbanden baby bloemen CBD olie coach doe-het-zelf evenementen familiereis familie vakantie filmquotes fitness gras maaien grasmaaier groepsvervoer hoogsensitief hsp huis interieur kerst kettingen keuken levensverwachting parkinson marketing meditatie meubilair mindfulness mindfulnesstraining nagellak relatiegeschenk servies shoppen sieraden slachtofferadovcaat strafrechtadvocaat tuin Valentijn verhuizen vintage wasbare luiers woontrend zilver zilveren zitmaaier zuid afrika zweverig

Recent

  • Het verschil tussen een instapmodel en een premium scheerapparaat
  • Waarom een Ecolife bed het beste is wat je jouw slaapkamer (én jezelf) kunt geven
  • Kunststof kozijnen vergelijken: Zo haal je het meeste uit je investering
  • Argento vuurwerk voor een indrukwekkende jaarwisseling
  • Maak je sensuele energie wakker met edelstenen

Zoeken

Copyright © 2025 · Alive & Living